Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości? Istnieje kilka sposobów na to, aby cały proces przebiegł sprawnie. Co należy zrobić przed publikacją oferty? Gdzie najlepiej umieścić ogłoszenie? Czy każdą nieruchomość da się sprzedać w internecie?
Każdy ze poniższych sposobów może korzystnie wpłynąć na transakcję.

1. Właściwy wygląd nieruchomości

Zanim przystąpisz do pisania oferty, zadbaj o odpowiedni wygląd nieruchomości. Nie chodzi o to, aby przeprowadzać generalny remont mieszkania. Nie jest to koniecznie, nie każdy też może sobie na to pozwolić . Ale każdy może wprowadzić kilka drobnych poprawek, dzięki którym mieszkanie zyska nową jakość.
Wyrzuć niepotrzebne bibeloty i niedziałający sprzęt. Posprzątaj i odkurz. Jeżeli masz możliwość, to przemaluj ściany na neutralny, przyjazny dla oczu kolor (unikaj agresywnych połączeń, jak czerwień i zieleń, pomarańcz i błękit).

2. Zdjęcia

Kiedy już zadbasz o porządek i czystość, pamiętaj o zdjęciach nieruchomości. Usuń zbędne rzeczy z pola widzenia (mop z kuchni, porozrzucane buty w przedpokoju, naczynia itp.). Możesz spróbować poprzesuwać meble, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Pamiętaj, klienci to w dużej mierze wzrokowcy. Fotografie są bardzo ważne i często to właśnie one „sprzedają” mieszkanie.
Właściwie skadrowane powinny uwzględniać każde pomieszczenie mieszkania, kamienicy czy innego lokalu, który chcemy sprzedać. Nieruchomość powinna także zostać sfotografowana z zewnątrz.

3. Agencje nieruchomości

Jeżeli wszystko masz już przygotowane, czas zamieścić ogłoszenie.
Agencje nieruchomości sprawdzają się najlepiej w przypadku sprzedaży nowych nieruchomości.
Zdarza się jednak, że proces sprzedaży trwa dłużej, niż chciałby właściciel. Na sprzedającego może czekać także niemiła niespodzianka: nie każda agencja będzie chciała włączyć daną nieruchomość do swojego katalogu.

4. Portale internetowe

Jeden z popularniejszych sposobów na sprzedaż nieruchomości. Ogłaszamy się w Internecie i już. Czy aby na pewno? Oprócz zdjęć ważnym elementem jest także opis mieszkania. Uwaga, nie należy ograniczać się do ceny, metrażu i lokalizacji. Zachęć potencjalnego kupca. Napisz, dlaczego właśnie Twoje mieszkanie jest tak wyjątkowe. Pamiętaj jednak, że tekst powinien zawierać konkretne i prawdziwe informacje – zbyt długi i niezrozumiały opis mogą zniechęcić przyszłego kupującego.

5. Skup nieruchomości za gotówkę

Właściwe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pilnie potrzebują gotówki i chcą szybko sprzedać nieruchomość. Potrzeba sprzedaży może być wynikiem różnych sytuacji: wyjazd za granicę, zadłużenie, trudna sytuacja prawna, generalny remont, uciążliwy lokator.
Sprzedaż mieszkania firmom skupującym nieruchomości za gotówkę to gwarancja szybkiej i bezpiecznej transakcji. Pieniądze można otrzymać nawet w 48 godzin od kontaktu z pracownikiem firmy. Nad właściwym przebiegiem transakcji czuwa notariusz.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button