Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Krakowie

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Skup nieruchomości Kraków

Uczciwa wycena nieruchomości

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Kraków

Jako profesjonalna i legalnie działająca firmą oferujemy skup nieruchomości za gotówkę w Krakowie. Dzięki uczciwej wycenie dokonanej przez nas zespół sprzedaży – nasza oferta z pewnością będzie najkorzystniejsza zarówno pod względem finansowym jak i szybkości wypłaty gotówki. Zdobywaliśmy doświadczenie przez lata, dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować szeroką ofertę na skup nieruchomości w Krakowie. Często skupujemy nieruchomości zadłużone, z wpisami komorniczymi, hipoteką czy prywatnymi pożyczkami. Oferujemy również  skup mieszkań w Krakowie, które są ze służebnością lub dożywociem. Obecnie sytuacja na rynku mieszkaniowym jest bardzo dynamiczna i zmienna. Ceny są niezwykle ruchome a prawo nieruchomości ulega ciągłym zmianom. Nasi prawnicy i specjaliści od nieruchomości są na bieżąco zarówno z cenami na rynku jak i zapisami prawnymi.

Najszybsza oferta skupu nieruchomości w Krakowie

Jeśli zależy Ci aby sprzedać mieszkanie w Krakowie szybko, skontaktuj się z nami. Nie trać czasu na szukanie klientów tygodniami. Zgłoś się bezpośrednio do wiarygodnego skupu nieruchomości w Krakowie i sprzedaj nieruchomość w 2 dni. Wyceny dokonujemy błyskawicznie a transakcję finalizujemy w 24 h. Nasz zespół składa się z prawników specjalizujących się w prawie nieruchomości oraz specjalistów w zakresie wyceny nieruchomości dzięki czemu dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu działań związanych ze skupem nieruchomości w Krakowie.

Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość współpracuj z profesjonalistami

Profesjonalny podmiot gwarantuje Ci bezpieczną transakcję, przy jednoczesnym szybkim i zdecydowanym działaniu. Ponieważ transakcji dokonuje sztab specjalistów nie zwlekamy z działaniami, Dzięki temu nasz skup mieszkań za gotówkę Kraków umożliwia błyskawiczną transakcję zakupu nieruchomości w każdym stanie prawnym i technicznym. Nie musimy zlecać analizy stany prawnego zewnętrznym firmom dzięki temu wyróżniamy się szybkością działania. A Ty otrzymujesz gwarancję rzetelnie przeprowadzonego skupu nieruchomości pod okiem specjalistów.

Kto może skorzystać z oferty skupu nieruchomości w Krakowie?

Skup nieruchomości jest ofertą dla tych, którzy potrzebują szybko otrzymać gotówkę. Wielość ofert nieruchomości do sprzedaży w Krakowie powoduje, że szybka sprzedaż nie należy do łatwych. Na rynku jest dużo oferta kupujący wstrzymali poszukiwania. Dlatego oferta firm skupujących nieruchomości jest skierowana do tych sprzedających, którym zależy na czasie. Jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą prezentować swojego mieszkania setkom osób oglądających. Negocjujących cenę i czekających na decyzje kredytowe tygodniami. Osoby które cenią czas, prywatność,  decyzyjność w szybkim zakupie korzystają z ofert specjalistycznych firm. Decydując się na sprzedaż do skupu nieruchomości w Warszawie otrzymują profesjonalne podejście i gwarancje szybkiej wypłaty gotówki.

Skupujemy nieruchomości z Krakowa i okolic

Poczytaj opinie o naszym skupie nieruchomości w Krakowie

Pomoc prawna gwarantowana. A to było dla mnie bardzo istotne ponieważ mam zerową wiedzę z zakresu nieruchomości. Bardzo bałam się umów i wszystkich kruczków prawnych. Pani prawnik uspokoiła mnie tłumacząc każdy punkt umowy i doradzając w każdym etapie sprzedaży nieruchomości

Robert, Nowa Huta
Najszybsi na rynku! Byłem naprawdę zdziwiony, oczywiście pozytywnie, że wszystkie formalności, dokumenty i całą transakcje przeprowadziliśmy tak szybko i płynnie. Świadczy to o wysokim profesjonalizmie firmy. Polecam serdecznie!

Jan, Kraków
Uprzejmy, szybki kontakt – to jedna wielu zalet tej firmy. Jeśli szukacie firmy , która traktuje klientów tak jak należy – to polecam właśnie tę firmę. Są profesjonalistami i cechują się wysokim poziomem kultury. Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem na tę firmę – udało mi się szybko sprzedać stare mieszkanie.

Michał, Kraków - Podgórze
Umowy bez haczyków. Ich umowy są pisane w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Żargon prawniczy ograniczony jest do minimum. Każda ich umowa zweryfikowana jest przez niezależnego prawnika, który potwierdza, że ich umowy są zgodne z prawem. Skup nieruchomości – i to legalny!

Mariola, Kraków Centrum
Sprawdzona zaufana firma, która jest naprawdę godna polecenia! Działają szybko, sprawnie i co najważniejsze – legalnie! Na rynku jest wiele firm, które są tylko online – ta posiada swoją siedzibę, odbierają telefony, odpisują na e-maile. 100% bezpieczeństwa transakcji. Polecam.

Robert, Prądnik Biały

Skup nieruchomości – najczęściej zadawane pytania klientów

 • Czy oferujecie skup nieruchomości tylko w Krakowie?

 • Jakiego rodzaju nieruchomości skupujecie w Krakowie?

 • Czy oferujecie darmową wycenę nieruchomości?

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button