Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Krakowie

 • Skup mieszkań
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup kamienic
 • Skup nieruchomości
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup działek

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Skup nieruchomości Kraków

Uczciwa wycena nieruchomości

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Kraków

Skup mieszkań Kraków

Sprzedając daną nieruchomość, należy zastanowić się, nad jej ceną. Tak, aby później nie okazało się, że firma, która zdecyduje się na skup nieruchomości (mieszkań) Kraków, zakupi ją za zbyt niską kwotę. A właśnie kwota musi być adekwatna. Decydując się na sprzedaż nieruchomości naszej firmie, możesz być pewny, że zrobisz dobry interes. My zadbamy o wszelakie formalności, a także sprawimy, że po sprzedaży będziesz w pełni usatysfakcjonowany naszym profesjonalizmem, a także kwotą, za jaką nieruchomość odkupimy.

Skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną Kraków(zadłużenie, lokatorzy, komornik, służebności)

Jeśli masz zaległości finansowe, widniejesz w Bazie Informacji Kredytowej lub Krajowym Rejestrze Dłużników bądź w Biurze Informacji Gospodarczej i potrzebujesz szybkiej gotówki za nieruchomość, to świetnie trafiłeś. Od wielu lat prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę, z zadłużeniem (z komornikiem) Kraków. Krótko mówiąc, jeśli zalegasz z płatnościami, to skup nieruchomości z trudną sytuacją Kraków nie jest dla nas nawet najmniejszym problemem.

Skup udziałów w nieruchomościach Kraków

Niejednokrotnie zdarza się, że firmy nie chcą kupować nieruchomości razem z aktualnie mieszkającymi tam lokatorami. I również ten temat nie jest dla nas żadnym problemem. Skup nieruchomości z lokatorami Kraków, a także skup nieruchomości ze służebnościami, skup udziału w nieruchomościach Kraków to transakcje, które sfinalizujesz z naszą firmą. Zależy nam na jakości obsługi, którą gwarantujemy na najwyższym poziomie.

Skupujemy nieruchomości z Krakowa i okolic

Poczytaj opinie o naszym skupie nieruchomości w Krakowie

Pomoc prawna gwarantowana. A to było dla mnie bardzo istotne ponieważ mam zerową wiedzę z zakresu nieruchomości. Bardzo bałam się umów i wszystkich kruczków prawnych. Pani prawnik uspokoiła mnie tłumacząc każdy punkt umowy i doradzając w każdym etapie sprzedaży nieruchomości

Robert, Nowa Huta
Najszybsi na rynku! Byłem naprawdę zdziwiony, oczywiście pozytywnie, że wszystkie formalności, dokumenty i całą transakcje przeprowadziliśmy tak szybko i płynnie. Świadczy to o wysokim profesjonalizmie firmy. Polecam serdecznie!

Jan, Kraków
Uprzejmy, szybki kontakt – to jedna wielu zalet tej firmy. Jeśli szukacie firmy , która traktuje klientów tak jak należy – to polecam właśnie tę firmę. Są profesjonalistami i cechują się wysokim poziomem kultury. Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem na tę firmę – udało mi się szybko sprzedać stare mieszkanie.

Michał, Kraków - Podgórze
Umowy bez haczyków. Ich umowy są pisane w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Żargon prawniczy ograniczony jest do minimum. Każda ich umowa zweryfikowana jest przez niezależnego prawnika, który potwierdza, że ich umowy są zgodne z prawem. Skup nieruchomości – i to legalny!

Mariola, Kraków Centrum
Sprawdzona zaufana firma, która jest naprawdę godna polecenia! Działają szybko, sprawnie i co najważniejsze – legalnie! Na rynku jest wiele firm, które są tylko online – ta posiada swoją siedzibę, odbierają telefony, odpisują na e-maile. 100% bezpieczeństwa transakcji. Polecam.

Robert, Prądnik Biały

Skup nieruchomości – najczęściej zadawane pytania klientów

 • Czy oferujecie skup nieruchomości tylko w Krakowie?

 • Jakiego rodzaju nieruchomości skupujecie w Krakowie?

 • Czy oferujecie darmową wycenę nieruchomości?

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button