Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Sprzedaż mieszkania może nastręczać wielu problemów, a samo oczekiwanie na kupca może trwać miesiącami. Aby uniknąć kłopotów i dodatkowych kosztów (np. związanych z prowizją agencji lub pośrednika) warto skorzystać z oferty firm skupujących nieruchomości za gotówkę – w tym naszej.

Oto 5 wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jak sprzedać mieszkanie za gotówkę w 24 godziny.

Zadzwoń do nas

Nasza firma skupuje nieruchomości za gotówkę w dużych miastach na terenie całej Polski. Kontakt z naszą firmą to pierwszy krok, by błyskawicznie otrzymać pieniądze w zamian za nieruchomość. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Profesjonalny rzeczoznawca wyceni Twoją nieruchomość, a Ty pozbędziesz się kłopotu i dostaniesz gotówkę.

Zrób zdjęcia

Sprzedając nieruchomość należy pamiętać, aby wykonać zdjęcia, które następnie zostaną dołączone do dokumentacji. Fotografie powinny uwzględniać każde pomieszczenie z wewnątrz (w przypadku mieszkań, lokali, kamienic itp.), a także z zewnątrz. Zdjęcia powinny być dobrej jakości.

Skompletuj wymagane dokumenty

Zanim przystąpisz do sprzedaży nieruchomości pamiętaj, aby – oprócz dokumentu tożsamości – przygotować wypis z księgi wieczystej (dla mieszkań) lub wypis i wyrys z ewidencji gruntów (dla domów). Przygotowanie dokumentów ułatwi i przyspieszy finalizację transakcji. Jeżeli jednak masz problem z ich skompletowaniem – nie martw się. Nasi eksperci Ci w tym pomogą.

Pamiętaj o mediach

W ciągu 24 godzin możesz otrzymać pieniądze za swoją nieruchomość. Szybkie tempo i radość z dodatkowego zastrzyku gotówki może przedając mieszkanie za gotówkę warto pamiętać o szczegółach. Zanim otrzymasz pieniądze za swoją nieruchomość pamiętaj o tym, aby rozwiązać umowy z dostawcami mediów, energii, gazu itp.

Podpisz umowę

Firmy skupujące mieszkania za gotówkę działają zgodnie z literą prawa, a nad przebiegiem transakcji czuwa notariusz. Sporządza on umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego, który zawiera wszystkie ustalenia między kupującym a sprzedającym. Wystarczy Twój podpis i gotowe – pieniądze są Twoje.

Skup nieruchomości za gotówkę to łatwy i przyjazny sposób na to, aby pozbyć się kłopotliwego mieszkania, działki i innych.
Aby uzyskać więcej informacji lub umówić spotkanie skontaktuj się z naszymi specjalistami: 500 556 444
Jeszcze dziś rozwiążemy Twoje problemy finansowe.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button