Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Istnieje kilka czynników, które mogą przeszkodzić w sprzedaży mieszkania. Czego należy unikać? Jakich sytuacji się wystrzegać?
Zdjęcia złej jakości
Fotografie to wizytówka nieruchomości. Jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie za pośrednictwem portalu internetowego, zdjęcia powinny zachęcać do kupna. Powielanym błędem jest wrzucanie zdjęć słabej jakości, rozmazanych, ciemnych i niewyraźnych. Unikaj fotografowania prywatnych elementów garderoby, jak bielizna w łazience itp. Pamiętaj o dobrym oświetleniu.
Nie musisz zajmować się fotografią na co dzień. Ale 5 minut, które poświęcisz na zrobienie właściwego zdjęcia zaowocuje szybką transakcją.
Zły opis nieruchomości
Jeżeli sprzedajesz mieszkanie za pośrednictwem portalu internetowego, pamiętaj, że oprócz zdjęć równie ważny jest opis. W ogłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje:
-cena,
-metraż,
-liczba pomieszczeń,
-lokalizacja,
-dostępność,
-stan techniczny.
Wymień dodatkowe atuty mieszkania, jak garaż, piwnica itp. Pisz konkretnie, unikaj błędów ortograficznych.
Bałagan
Pozbądź się niepotrzebnych bibelotów, mebli, szpargałów zalegających na korytarzu. Twoje mieszkanie nie musi być idealne, ale warto pamiętać, że czysta nieruchomość zrobi na kupującym dobre wrażenie. Liczą się nawet takie drobnostki, jak naczynia na suszarce, prywatne rzeczy porozrzucane po mieszkaniu itp.
Aby szybko otrzymać satysfakcjonujący efekt można również odświeżyć ściany, malując je na neutralny kolor.

Tuszowanie prawdy

Niektóre elementy wyposażenia mogą wymagać naprawy? Szuflada się nie domyka, a okna są nieszczelne? Prędzej czy później drobne niedogodności wyjdą na jaw, a Ty jako sprzedający możesz narazić siebie i kupującego na nieprzyjemności. Zamiast ukrywać prawdę postaw na szczerość lub dokonaj napraw przed wizytą potencjalnego kupca.
Nie musisz przeprowadzać generalnego remontu, ale warto poświęcić chwilę na to, aby zrobić na kupującym dobre wrażenie. Dobry stan nieruchomości może mieć wpływ na cenę.
Nawet jeżeli decydujesz się na usługi firmy skupującej nieruchomość za gotówkę, kilka poprawek może korzystnie wpłynąć na transakcję.

Zbyt wygórowana cena

Otrzymanie 100% wartości nieruchomości możliwe jest bardzo rzadko, właściwie prawie wcale nie występuje. W przypadku, gdy chcesz mieć pewność co do tego, jaką kwotę otrzymasz, możesz umówić się z rzeczoznawcą.
Jeżeli jednak zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży możesz skorzystać z usług naszej firmy. W swoich szeregach mamy doświadczonych specjalistów, którzy zaoferują właściwą cenę. Zaproponowaną kwotę otrzymasz nawet w 24 godziny, maksymalnie 48 godzin.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button