Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Wynajem lub posiadanie wspólnej nieruchomości może dostarczyć wielu korzyści, szczególnie finansowych. W praktyce może się jednak okazać, że lokatorzy, którzy zamieszkują nieruchomość sprawiają poważne problemy, a współwłaściciele nie zawsze się ze sobą dogadują. Jak najlepiej i bezkonfliktowo rozwiązać problem?

Sprzedaż nieruchomości za gotówkę jest często jedynym korzystnym rozwiązanie.

Skup nieruchomości za gotówkę – ratunek w trudnych sytuacjach
Współwłasność może powstać na drodze dziedziczenia lub podpisania umowy z innymi współwłaścicielami. Nieruchomość z lokatorami właściciele mogą nabyć w trakcie licytacji komorniczej. Współwłaściciel może dysponować jedynie posiadaną przez siebie częścią nieruchomości. Oznacza to, że może sprzedać jedynie swoje udziały, za które odpowiada. W przypadku jednego właściciela może on dowolnie rozdysponować swoim mieszkaniem, gospodarstwem, działką, lokalem itp. – nawet jeżeli zamieszkują je lokatorzy. Dotyczy o również sprzedaży danej nieruchomości. Wyjątkiem może być sprzedaż nieruchomości z lokatorem z grupy chronionej (o której szerzej pisaliśmy tutaj) http://mieszkaniezagotowke.com.pl/zakup-nieruchomosci-z-lokatorami/

Skup nieruchomości za gotówkę – szybka i bezpieczna transakcja
Sprzedaż udziałów w nieruchomości może to nieraz jedyne rozwiązanie na pozbycie się dodatkowego kłopotu. Jedynym ratunkiem okazuje się skorzystanie z usług firm skupujących nieruchomości za gotówkę. Wyspecjalizowani w swoim fachu pracownicy tychże obracają żywą gotówką, w związku z czym nie ma potrzeby czekania na przelew. Przyspiesza to również proces transakcji. Firmy skupujące nieruchomości za gotówkę bardzo często współpracują z zaufanymi rzeczoznawcami i notariuszami. Dla właściciela nieruchomości jest to duża korzyść. Nie musi on tracić czasu na wystawianie ogłoszeń w sieci, ani szukać profesjonalistów, którzy nieraz za duże pieniądze oszacują wartość nieruchomości lub sporządzą umowę transakcji. Pieniądze można otrzymać w 24 godziny.

Nasza firma świadczy usługi skupu nieruchomości za gotówkę na terenie całego kraju. Zadzwoń do nas jeżeli masz nieruchomość w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Radomiu, Toruniu lub innym dużym mieście. Odkupimy zarówno Twoje udziały, jak i całą nieruchomość, a Ty odzyskasz swoje pieniądze.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button