Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Wbrew pozorom zredagowanie dobrego ogłoszenia o sprzedaży mieszkania nie jest takie proste. Na portalach internetowych można znaleźć mnóstwo ogłoszeń, nie wspominając o profesjonalnych stronach agencji nieruchomości. Jak przygotować treść ogłoszenia tak, aby wyróżniło się ono na tle innych? Czy wszystkie nieruchomości warto sprzedawać w Internecie? Kiedy należy skorzystać z usług firm skupujących nieruchomość za gotówkę?

1. Informacje
Podstawą dobrego ogłoszenia jest zbiór informacji, jakich potrzebuje kupujący. Pisząc ogłoszenie pamiętaj, aby podać te dane, które są najistotniejsze, czyli lokalizacja, dokładny adres, metraż, Twoje oczekiwania cenowe i oczywiście kontakt. Możesz podać, czy w pobliżu nieruchomości są udogodnienia jak np. sklepy, przystanki autobusowe i inne. Wartość mieszkania może podnieść garaż i miejsce parkingowe.

2. Zdjęcia
Same słowa nie wystarczą, aby zachęcić potencjalnego kupca do kupna. Aby Twoje ogłoszenie wyróżniło się na tle innych musisz dodać zdjęcia odpowiedniej jakości. Zanim weźmiesz do ręki aparat lub komórkę pamiętaj, aby uporządkować mieszkanie. Pochować prywatne rzeczy, zabierz naczynia z suszarki i bieliznę z łazienki, wpuść do pomieszczenia nieco dziennego światła.

3. Dokumenty
Zanim przystąpisz do pisania ogłoszenia sprawdź sytuację prawną nieruchomości i zbierz komplet dokumentów wymaganych przy finalizowaniu transakcji. Pamiętaj o księdze wieczystej – to w niej zawarte są informacje na temat stanu nieruchomości, czy jest ona obciążona hipoteką itp. Te informacje warto podać, aby uniknąć późniejszych nieporozumień z kupującym.

4. Cena
Określ wartość swojej nieruchomości. Możesz to zrobić poprzez obserwację i porównanie ofert konkurencji. Możesz także zdać się na opinię profesjonalistów.

Firmy zajmujące się skupem nieruchomości za gotówkę współpracują z doświadczonymi rzeczoznawcami. W ramach skorzystania z usług firmy wycena najczęściej jest za darmo.

5. Publikacja
Kiedy już Twoje ogłoszenie będzie gotowe opublikuj je na najpopularniejszych portalach wykorzystując dostępne sposoby wyróżnienia.
Nie ignoruj telefonów od kupujących i odpowiadaj na każdą wiadomość.

Co zrobić, gdy Twoja nieruchomość nie cieszy się powodzeniem, a Ty nie masz czasu na pisanie ogłoszeń? Jeżeli pilnie potrzebujesz gotówki lub Twoja nieruchomość nie ma szans na rynku wtórnym skorzystaj z usług naszej firmy. Zajmujemy się skupem każdej nieruchomości za gotówkę. Usługi świadczymy na terenie całej Polski i w dużych miastach, jak Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Radom, Toruń, Poznań, Łódź.
Wyręczymy Cię w trudnościach związanych ze sprzedażą nieruchomości – zwłaszcza, jeżeli jej status prawny jest skomplikowany, jest zaniedbana, z lokatorem lub komornikiem. Zajmujemy się również skupem nieruchomości na dożywocie i ze służebnością.
Daj sobie pomóc i zadzwoń już dziś: 500 556 444

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button