Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Skup nieruchomości w Warszawie to miejsce, gdzie pozbędziemy się kłopotliwego domu lub mieszkania w sprawny i fachowy sposób. Właściciel nieruchomości w tym przypadku otrzymuje od firmy ofertę dotyczącą zakupu po dokonaniu wyceny przez rzeczoznawcę. Jeśli klient zgodzi się na te warunki, transakcja bardzo szybko dochodzi do skutku u notariusza. Plusem jest fakt, że bardzo szybko otrzymujemy gotówkę do ręki lub na rachunek bankowy. Jak działa skup nieruchomości? Jakie plusy ma takie rozwiązanie? Jakim sposobem przeprowadzana jest transakcja?

Skup nieruchomości Warszawa

Skupowaniem domu lub mieszkania zajmuje się firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Podejmuje ona współpracę z rzeczoznawcami, dzięki czemu wycena zostaje przeprowadzona sprawnie i zgodnie z wartościami rynkowymi. Pamiętajmy o tym, że transakcja jest w pełni legalna i bezpieczna, natomiast sprzedaż odbywa się u notariusza i na bazie aktu notarialnego. Okazuje się, że zainteresowaniem skupem nieruchomości cały czas rośnie. Wiąże się to z faktem, że klienci szybko chcą pozbyć się nieruchomości i nie mają czasu na samodzielne przygotowanie oferty sprzedażowej. Nie zawsze sami jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić sprzedaż i nie wiemy jak się za to zabrać. Ponadto, ze skupu korzystają osoby z zadłużeniami, które potrzebują natychmiast gotówki.

Zalety skupu nieruchomości

Skup nieruchomości przeprowadzany jest w kilku krokach, jakimi są:

  • wycena nieruchomości,
  • przygotowanie formalności,
  • wypłata pieniędzy.

Całość nie zajmuje wielu tygodni, jak miałoby to miejsce podczas samodzielnej próby sprzedaży. Co ciekawe, firmy zajmujące się skupem nieruchomości działają w całym kraju i są zainteresowane skupem w różnych miastach Polski. Oferują odkupienie domu zadłużonego, czy też z hipoteką i komornikiem. Ponadto, wiele punktów skupujących oferuje konkretną pomoc w formie przeprowadzenia klienta przez upadłość konsumencką.

Ogromnym plusem skupu nieruchomości jest szybkie przeprowadzenie czynności. Sprzedający nie musi przez wiele tygodni czekać na ofertę, gdyż zazwyczaj poznaje ją w ciągu kilku dni. Uczciwa wycena pozwoli uzyskać pieniądze, a pozostawienie kwestii formalnych specjalistom z pewnością zaoszczędzi czas. Skup nieruchomości przeprowadzają doświadczeni profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Na początku oferowana jest wycena, na którą klient może, ale nie musi, się zgodzić. Później dochodzi do podpisania umowy i wypłaty środków pieniężnych. Nie bez powodu skup cieszy się tak dużym uznaniem na rynku – to sprawny i szybki sposób na pozbycie się nieruchomości.

 

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button