Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Różnego typu i różnej wielkości mieszkania, znajdujące się w stolicy wymagają remontu. Przeprowadzenie remontu, który będzie końcowo niósł ze sobą zadowalający efekt nie jest łatwym zadaniem. Za wyzwaniem tym mogą iść dużej wysokości wydatki niezbędne do doprowadzenia mieszkania do porządku. Sfinansowanie zarówno niewielkiego jak i gruntownego remontu zawsze jest obciążeniem domowego budżetu.

Niekiedy bez prac nie tylko remontowych ale również budowlanych nieruchomość w ogóle nie nadaje się do zamieszkania. Jak rozwiązać zaistniały problem? Bycie w posiadaniu budynku, którego stan techniczny uniemożliwia jego użytkowanie jest bezcelowe. Również zaciąganie kredytu na remont nie w każdej sytuacji jest rozsądne, a często takie rozwiązanie spotyka się z odmową ze strony instytucji finansowych. Wówczas wyjściem z sytuacji może być szybki skup domów i mieszkań które wymagają remontu. Znalezienie nabywcy na takie nieruchomości może być łatwiejsze dzięki skorzystaniu z usług pośredników, wykwalifikowanych i doświadczonych w obrocie mieszkaniami oraz domami.

Warszawa to miejsce w którym działa dużo firm posiadających swoje nieruchomości. Często firmy są właścicielami mieszkań służbowych udostępnianych swoim pracownikom. Skup mieszkań do remontu w Warszawie możliwy jest za gotówkę przy zachowaniu minimum formalności oraz bezpieczeństwie zarówno transakcji, jak i zapłaty. Skup mieszkań do remontu w Warszawie to prosta procedura i dobry kontakt na każdym etapie współpracy. Od przedstawienia uczciwej oferty przez dopełnienie niezbędne formalności aż po wypłacenie klientowi należności w pełni zgodnej z podpisaną umową.

Inne typy mieszkań

Nie tylko mieszkania, które wymagają remontu z powodzeniem się sprzedają. Istnieje także możliwość skupu nieruchomości, na której ciąży zadłużenie. Mieszkania, które zostały dotknięte pożarem czy też były zalane także można doprowadzić do należytego stanu.

O ile wśród klientów indywidualnych tego typu nieruchomości nie cieszą się popytem ze względu na ogrom pracy, jaką trzeba włożyć w pomalowanie ścian i generalny remont, dla wyspecjalizowanych w obrocie nieruchomościami firmy nie stanowi to problemu nie do przeskoczenia. Każdorazowo zawarcie umowy może być dokonane u notariusza.

Umowa w postaci aktu notarialnego zwiększa bezpieczeństwo klienta. Pieniądze za sprzedane mieszkanie mogą zostać wypłacone w gotówce jak również zostać przelane na konto bankowe. Skup mieszkań do remontu w Warszawie jest nie tylko możliwe, ale bardzo proste i nie wymaga wielu formalności.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button