Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Bochni

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Skup mieszkań Bochnia

Eksperci na rynku nieruchomości

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Bochnia

Skup mieszkań Bochnia

Skup nieruchomości za gotówkę Bochnia

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które skupuje nieruchomości za gotówkę. Masz do sprzedania dom, mieszkanie, działkę? A może lokal gastronomiczny? Bez względu na charakter swojej nieruchomości możesz ją sprzedać za gotówkę, jeśli znajduje się ona w miejscowości Bochnia lub okolicach. Oferujemy rzetelną i atrakcyjną wycenę, sprawny proces całej transakcji, a także nasze wieloletnie doświadczenie w branży, które pomoże Ci szybko uporać się z wszelkimi formalnościami. Z nami załatwisz wszystko szybko i bez niespodzianek

Skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną Bochnia

A może chcesz sprzedać nieruchomość, której sytuacja prawna pozostawia wiele do życzenia? Zadłużenie, komornik, lokatorzy? To nie problem dla nas! Mamy zasoby finansowe i prawne, które pozwalają nam na skupowanie również takich nieruchomości. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a zajmiemy się Twoją. Ty pozbędziesz się problemu i zostaniesz z gotówką w dłoni, a my zyskamy Twoją nieruchomość i zrobimy z nią to, co trzeba, by znów przyniosła zysk. Zyskują obie strony!

Skup udziałów w nieruchomościach Bochnia

Próbowałeś kiedyś przekonać współwłaścicieli nieruchomości do jej sprzedaży, ale nie odniosłeś skutków? Możesz przecież sprzedać udziały w nieruchomości! Wystarczy, że zadzwonisz do nas. Tym również się zajmujemy!

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button