Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Katowicach

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Skup mieszkań Katowice

Wsparcie prawne i merytoryczne

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Katowice

Skup mieszkań Katowice

Skup nieruchomości za gotówkę Katowice

Skup nieruchomości Katowice pragnie zaproponować Państwu szybkie transakcje za gotówkę. Skupujemy domy, działki, mieszkania czy lokale użytkowe. Funkcjonujemy na terenie Katowic. Oferujemy profesjonalną i uczciwą wycenę danej nieruchomości oraz bezpieczną i szybką transakcję. Działamy na rynku od wielu lat i spotykamy się wyłącznie z pozytywnymi opiniami o naszej działalności ze strony naszych dotychczasowych klientów i kontrahentów. Pomagamy szybko spieniężyć nieruchomość i załatwiamy wszelkie związane z tym formalności. Państwo zyskujecie czas i szybko zarobione pieniądze. Jeżeli jesteście Państwo w sytuacji, która wymaga od Was konieczności sprzedaży domu, mieszkania, lub innej posiadanej nieruchomości – wystarczy się z nami skontaktować. Poprowadzimy całą transakcję od początku do końca.

Skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną Katowice

Jako profesjonaliści potrafimy poradzić sobie z nietypową lub trudną sytuacją prawną danej nieruchomości. Podejmiemy się kupna Państwa nieruchomości nawet w sytuacji gdy jest ona obciążona zadłużeniem, służebnością, prowadzone jest z niej postępowanie egzekucyjne lub komornicze, lub gdy jest to nieruchomość z lokatorami. Wszelkie zabiegi prawne i urzędowe zrealizujemy za Państwa, tak by nasz klient nie musiał tracić czasu na sprawy administracyjne. Dzięki temu Państwo szybko pozbędą się kłopotu a my sprawimy, że w Waszych rękach błyskawicznie znajdzie się należna kwota w gotówce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w radzeniu sobie z tego typu trudnościami, więc z nami zyskuje się pewność, że wszystko zostanie załatwione z korzyścią dla naszego klienta. Skup nieruchomości ze służebnością Katowice, skup nieruchomości z zadłużeniem Katowice – to nasza specjalność. Jeżeli Jesteś w opisywanej tu sytuacji nie wahaj się i zadzwoń – pomożemy Ci!

Skup udziałów w nieruchomościach Katowice

Oferujemy także skup udziałów w nieruchomościach. W sytuacji gdy Państwa nieruchomość posiada także innych współwłaścicieli, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wykupienie udziałów w nieruchomości za gotówkę. Zabieg ten zostanie poprzedzony profesjonalną wyceną nieruchomości i spieniężeniem Państwa udziałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Jesteśmy po to by pomagać innym, dlatego skup udziałów w nieruchomościach Katowice to doskonały partner w rozwiązywaniu problemów dotyczących szeroko pojętych nieruchomości.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button