Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Kobyłce

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Kobyłka

Skup mieszkań Kobyłka

Skup nieruchomości za gotówkę Kobyłka

Uzyskanie ze sprzedaży nieruchomości jak najwyższej kwoty to podstawa. Dlatego ważny jest wybór firmy, która prowadzi skup nieruchomości (mieszkań) Kobyłka, aby nie sprzedać np. domu za zaniżoną kwotę. Kwota powinna odzwierciedlać wartość nieruchomości i jeżeli powierzysz tę sprawę właśnie nam, na transakcji nie stracisz. Ponadto to my dbamy o przeprowadzenie wszystkich formalności zgodnie z prawem i po sfinalizowaniu całej transakcji będziesz miał odczucie, że miałeś do czynienia z profesjonalistami. Działamy legalnie i od wielu lat, zawsze dbając o naszych klientów.

Skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną Kobyłka

Zdarza się, że nasi klienci mają niespłacone zobowiązania finansowe. Co więcej, są wciągnięci do Krajowego Rejestru Dłużników i figurują w Bazie Informacji Kredytowej. Jednakże i wówczas wychodzimy im na przeciw i jeśli potrzebują szybkiej gotówki za własną nieruchomość to zadłużenie klienta nie stanowi to dla nas przeszkody. Zarówno skup nieruchomości za gotówkę, z zadłużeniem (z komornikiem) Kobyłka, czy skup nieruchomości z trudną sytuacją Kobyłka to hasła, pod którymi się podpisujemy i pomagamy klientom w kłopotach.

Skup udziałów w nieruchomościach Kobyłka

Są również sytuacje dla wielu firm nie do przyjęcia, jak np. skup nieruchomości z lokatorami Kobyłka albo skup nieruchomości ze służebnościami, czy skup udziału w nieruchomościach Kobyłka, a co dla nas nie stanowi problemu. Nie odwracamy się od zapotrzebowania naszych klientów na gotówkę, ale zawsze staramy się pomóc w sprzedaży nieruchomości, nawet tych trudno zbywalnych.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button