Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Łomiankach

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Łomianki

Skup mieszkań Łomianki

Skup nieruchomości za gotówkę Łomianki

Ustalenie ceny nieruchomości wymaga sporej wiedzy. Jeśli nie śledzisz zmian na rynku nieruchomości, ani nie znasz zasad wyceny, możesz znacznie zaniżyć wartość posiadanego lokalu. Aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań, zachęcamy Cię do kontaktu z naszą firmą, która prowadzi skup nieruchomości (mieszkań) Łomianki. Otrzymasz rzetelną wycenę i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Proces sprzedaży znacznie przyspieszy, a Ty odbierzesz satysfakcjonującą zapłatę.

Skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną Łomianki

Bardzo często zgłaszają się do nas osoby, które straciły płynność finansową. Przez zaległości w płatnościach trafili do Bazy Informacji Kredytowej, Krajowego Rejestru Dłużników, lub Biura Informacji Gospodarczej. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę, z zadłużeniem (z komornikiem) Łomianki. Chętnie pomagamy osobom, które potrzebują szybkiej gotówki na spłatę zaległości. Skup nieruchomości z trudną sytuacją Łomianki nie stanowi dla nas problemu i jest w stałej ofercie.

Skup udziałów w nieruchomościach Łomianki

Wielokrotnie słyszeliśmy o firmach, które odmówiły kupna nieruchomości zamieszkiwanej przez lokatorów. Przyznajemy, to nietypowa sytuacja, ale i na nią mamy sposób. Skup nieruchomości z lokatorami Łomianki, a także skup nieruchomości ze służebnościami i skup udziału w nieruchomościach Łomianki to transakcje, które bez problemu sfinalizujesz z naszymi przedstawicielami.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button