Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Lublinie

 • Skup mieszkań
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup kamienic
 • Skup nieruchomości
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup działek

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Skup mieszkań Lublin

Indywidualne podejście do Klientów

 

Skup nieruchomości Lublin

Skup mieszkań Lublin

Jesteśmy firmą, która oferuje bardzo korzystne warunki na skup nieruchomości, mieszkań za gotówkę Lublin. Wiemy, co zrobić, aby pomóc danej osobie wyjść z kłopotów finansowych. Jeśli należysz do takich osób, zaoferujemy Ci skup nieruchomości z trudną sytuację, z zadłużeniem (z komornikiem) Lublin. Do każdego klienta stosujemy podstawową zasadę, jaką jest indywidualne, profesjonalne podejście. Nie musisz wstydzić się swoich długów – my pomożemy Ci z nich wyjść zakupując Twoją nieruchomość bądź mieszkanie, również oferujemy skup nieruchomości z lokatorami Lublin.

Skup nieruchomości z trudną sytuacją klienta Lublin

Nasza firma, która istnieje na rynku od wielu lat, posiada niezwykle bogate doświadczenie w kontaktach z klientami. Pokażemy Ci nasze referencje na bezpośrednim spotkaniu. Dodatkowo prowadzimy skup udziałów w nieruchomościach Lublin, a takie udziały kupujemy w Lublinie oraz całej Polsce. Nie unikamy problematycznych spraw, które są związane z własnością danej nieruchomości. Dajemy Ci gwarancję, że transakcja będzie przeprowadzona szybko, a gotówka pojawi się w Twoich rękach zaraz po jej finalizacji.

Skup udziałów w nieruchomościach Lublin

Skup nieruchomości ze służebnościami Lublin to nasza kolejna oferta skierowana dla każdego mieszkańca. Taką transakcję przeprowadzamy w zaledwie kilka dni. Jedyne, czego oczekujemy od Ciebie, to dokumentów wymaganych przez notariusza. Wycenę robimy indywidualnie pod danego klienta – na pewno nie zawiedziesz się na zaproponowanej przez nas kwocie.

Skupujemy nieruchomości z Lublina i okolic

Poczytaj opinie o naszym skupie nieruchomości w Lublinie

Dziękuję za proste wyjaśnienie skomplikowanych kwestii prawniczych związanych ze sprzedażą mieszkania. Wszystkim polecam tę firmę – są mili dla klienta, zawsze chętnie doradzą a nawet rozwiążą kwestie prawne związane ze sprzedażą.

Anna, Lublin - Śródmieście
Szybko udało się sprzedać mieszkanie ???? a ja otrzymałem ekspresowo gotówkę. Dzięki Wam! Wszędzie jest zachwalany Wasz profesjonalizm, podejście do klienta – które potwierdzam! Jest rewelacyjne. Długo męczyłem się ze sprzedażą tego mieszkania bo nie każdy chce kupić mieszkanie z lokatorami ale w końcu się udało.

Mariusz, Lublin - Rury
Przemiła współpraca na wielu płaszczyznach – doradztwo na fachowym poziomie. Wyjątkowa cierpliwość oraz ekspresowy przelew na konto. Współpracowałem z wieloma firmami ale rzadko można zobaczyć aż taki profesjonalizm. Dziękuję serdecznie.

Piotr, Lublin - Śródmieście
Firma bez haczyków, legalna, działająca w Polsce. Nazywam Was specjalistami od trudnych mieszkań. Skupiliście ode mnie mieszkanie z dożywociem, a także mieszkanie zadłużone. W obydwu przypadkach otrzymałem błyskawicznie gotówkę i miałem załatwione wszystkie formalności.

Mariusz, Lublin - Śródmieście
Legalna firma, wzorowo nastawiona do klienta. Posiadasz trudne do sprzedaży mieszkanie? Zgłoś się do nich. Skupują niemal każdą nieruchomość. Płacą gotówką lub przelewem. Ja bardzo chwalę ich bezpośredni kontakt oraz bogate doświadczenie. Bardzo fajna firma – zespół.

Michał, Lublin - Konstantynów

Skup nieruchomości – najczęściej zadawane pytania klientów

 • Czy oferujecie skup nieruchomości tylko w Lublinie?

 • Jakiego rodzaju nieruchomości skupujecie w Lublinie?

 • Czy oferujecie najlepsze ceny na rynku?

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button