Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Nowej Soli

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Nowa Sól

Skup mieszkań Nowa Sól

Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sól

Posiadamy skup nieruchomości (mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek) za gotówkę w Nowej Soli i okolicach. Jesteśmy legalnym podmiotem prowadzącym działalność handlową na lokalnym rynku nieruchomości. Kupujemy lokale w różnych lokalizacjach i stanie prawnym. Prowadzimy szeroko pojętą wycenę lokali w oparciu o księgi wieczyste i plan zagospodarowania przestrzennego. Dzięki naszym licznym kontaktom i wysokiej znajomości rynku przeprowadzamy błyskawiczne transakcje. Jeśli myślicie Państwo o sprzedaży mieszkania – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Skup mieszkań za gotówkę w Nowej Soli najlepszy sposób na sprzedaż mieszkania!

Skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną Nowa Sól

Skup nieruchomości obciążonych finansowo (np. wysokie zadłużenie) to główny profil działalności naszej firmy. Dzięki bogatej znajomości lokalnego rynku i szerokich kontaktów z miejscowymi kontrahentami jesteśmy w stanie przeprowadzać szybkie transfery nieruchomości (skup nieruchomości z lokatorami, komornikiem) za gotówkę.

Skup udziałów w nieruchomościach Nowa Sól

Prowadzony skup udziałów w nieruchomościach oferujący znakomite warunki współpracy i najlepsze ceny na rynku. Specjalizujemy się w trudnych sprawach zadłużeniowych, możemy opowiedzieć o setkach udanych transakcji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy! – skup udziałów w nieruchomościach w Nowej Soli – Wyjątkowa wycena i poziom usług!

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button