Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Niektóre mieszkania i domy zostały dotknięte przez żywioł, jakim jest ogień. Pustoszący wnętrza domu czy mieszkania wybuch pożaru najczęściej pozostawia nieruchomość w fatalnym stanie technicznym. Doszczętnie zniszczona w wyniku pożaru nieruchomość nadaje się najczęściej do generalnego remontu. Uzyskanie wcześniejszego stanu budynku to przeważnie ogromne wydatki. W przypadku braku posiadania ubezpieczenia które umożliwi wypłatę odpowiedniej wysokości odszkodowania zadanie doprowadzenia mieszkanie do należytego stanu może okazać się wykonanie. Istnieje możliwość szybkiej sprzedaży takich mieszkań w Warszawie, niezależnie od dzielnicy. Firma oferująca skup nieruchomości do remontu również po pożarze skupuje domy i mieszkania bez względu na ich stan techniczny. Liczyć można na uczciwą wycenę, a potem szybką wypłacę pieniędzy za nieruchomości.

Dzięki temu możliwe staje się odzyskanie części wartości nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami pozwala na uproszczenie procedur i zdjęcie z klientów ciężaru emocjonalnego. Mieszkanie które uległy spaleniu są często w fatalnym stanie, podobnie jak ich właściciele. Sprzedaż takich mieszkań przebiega błyskawicznie, dyskretnie i przy zachowaniu bezpieczeństwa. Tylko kilka kroków dzieli posiadaczy obiektów po pożarze do sfinalizowania procesu sprzedaży nieruchomości i wypłaty gotówki. Pieniądze za sprzedaną nieruchomość można otrzymać także na konto. Pożar nie przekreśla wszystkiego. Zły stan techniczny nieruchomości wystawionych na sprzedaż nie przyciąga indywidualnych klientów, ale nie jest sytuacją nie do przejścia.

Skup nieruchomości z niestandardową sytuacją

Mieszkania po pożarze to nie jedyne nieruchomości, które może być trudno sprzedać. Podobnie jest w sytuacji mieszkań zadłużonych. Długi nie stanowią jednak sytuacji, z której wyjście jest niemożliwe. Sprzedaż takich mieszkań jest możliwa, i to w ciągu jednego dnia. Podobnie rzecz ma się w przypadku mieszkań z obciążeniem komorniczym. Możliwe jest uniknięcie licytacji i sprzedaż takiego mieszkania.

Mieszkania które charakteryzują się trudną sytuację prawną nie są za trudne. Szybka wypłata przy minimum formalności to pewność uporządkowania spraw bytowych i finansowych. Wszelkie nieruchomości na których ciążę obciążenie domy i mieszkania z lokatorami służebnościami można sprzedać przy zachowaniu dyskrecji oraz bez zbędnych komplikacji. Najlepsze rozwiązania prawne to coś, co daje gwarancję bezpiecznego przebiegu przeprowadzonej transakcji sprzedaży nieruchomości.

Mieszkanie zadłużone – jak sprzedać?

Mieszkanie może być zadłużone poprzez zaległości w opłatach czynszowych oraz za media. Może również występować zadłużenie, związane z obciążeniem hipotecznym nieruchomości. Jeśli mieszkanie zadłużone jest poprzez powstałe zaległości, przed finalizacją transakcji właściciel nieruchomości zobowiązany jest pokryć koszty zadłużenia. Można pobrać od kupującego zadatek w wysokości, równej kwocie zadłużenia i opłacić należność przed wizytą u notariusza. Jeśli mieszkanie obciążone jest hipoteką, czyli właściciel nie spłacił jeszcze kredytu hipotecznego, który zaciągnięty został przy zakupie, sprzedaż odbywa się poprzez przelew części należności na konto bankowe, dotyczące spłaty kredytu. Kupujący będzie musiał część kwoty, określającej wartość mieszkania wpłacić na konto banku. Właściciel otrzyma pozostałą kwotę.

Szybka sprzedaż mieszkania z zadłużeniem – skup nieruchomości

W odpowiedzi na złożoność powodów, które dyktują chęć sprzedaży zadłużonych mieszkań powstała oferta skupu mieszkań, objętych obciążeniem finansowym. Skup mieszkań zadłużonych to rozwiązanie, doskonałe w przypadku chęci szybkiej sprzedaży lub uniknięcia kosztów i czasu, związanych z samodzielnym wystawieniem, wypromowaniem, prezentacją oraz załatwianiem formalności. Sprzedający, który otrzymał ofertę pracy za granicą, a w kraju posiada mieszkanie w kredycie może skorzystać z wygodnej opcji skupu mieszkań i pozbyć się przeszkody przed wyjazdem. Ze skupem nieruchomości możliwa jest również sprzedaż mieszkania z długami, spowodowanymi brakiem wpłat. Szybka realizacja przelewu, połączona z ustaleniem terminu podpisania umowy notarialnej pozwoli spłacić zadłużenie i uzyskać u zarządcy zaświadczenie o niezaleganiu, niezbędne u notariusza.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


    Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

    Call Now Button