Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Bemowie?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Bemowo

Skup mieszkań Warszawa Bemowo

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Bemowo

Zapewniamy najlepszą ofertę na skup nieruchomości na terenie Warszawy Bemowo. Klienci cenią nasze kompleksowe wsparcie na każdym kroku, indywidualny kontakt, czytelną umowę oraz błyskawiczną wypłątę gotówki. Nie ma dla nas nieruchomości trudnych do sprzedaży. Mamy wieloletnie doświadczenie w skupie nieruchomości z długami, komornikiem, ze służebnością a także dożywociem. Często zgłaszają się do nas klienci, którzy chcą sprzedać mieszkanie z lokatorami – co także jest możliwe. Zajmujemy się także skupem nieruchomości, które uległy pożarowi a także mieszkań oraz domów po osobach zmarłych lub opuszczonych przez dłuższy czas przez lokatorów.

Dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie?

 • Jesteśmy najszybsi na rynku. Nasze formalności zostały uproszczone do minimum aby przyspieszyć cały proces skupu nieruchomości. Zapewniamy ekspresową wycenę nieruchomości, jesteśmy otwarci na negocjacje z ceną oraz gwarantujemy szybką wypłatę gotówki lub przelew na wskazane przez klienta konto.
 • Jesteśmy legalnie działającą firmą na polskim rynku. Prowadzimy legalną, zarejestrowaną w Polsce firmę. Działamy w oparciu o obowiązujące prawo. Posiadamy także biuro w Warszawie.
 • Wzorowa obsługa klienta. Stawiamy na szybki i rzeczowy kontakt z klientem. Odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji meilowo, telefonicznie oraz osobiście.
 • Umowa bez haczyków. Każda nasza umowa jest napisana w sposób niezwykle przejrzysty i zrozumiały dla klienta. Nie stosujemy żargonu prawniczego a sama umowa jest wolna od haczyków.
 • Bezpłatna wycena nieruchomości. Wszystkie koszty związane z wyceną nieruchomości bierzemy na siebie. Klient nie ponosi żadnych opłat związanych z wyceną danej nieruchomości.

Jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości?

Dzięki uproszczonym formalnościom cała procedura przebiega szybko i sprawnie. Wystarczą dwa, maksymalnie trzy rozmowy z klientem abyśmy mogli wycenić nieruchomość. Po ustaleniu ceny przedstawiamy listę dokumentów, które należy przygotować do podpisania aktu notarialnego. Po podpisaniu aktu natychmiast przelewamy pieniądze na konto lub wypłacamy gotówkę.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button