Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Białołęce?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Białołęka

Skup mieszkań Warszawa Białołęka

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Białołęka

Skuteczna i najkorzystniejsza oferta na skup nieruchomości w Warszawie na Białołęce. Jako jedna z najstarszych na rynku firm posiadamy ogromne doświadczenie w obrocie mieszkaniami, domami i różnego rodzaju nieruchomościami. Nasza oferta to nie tylko niskie i konkurencyjne ceny ale także kompleksowe wsparcie klienta oraz szybka wypłata gotówki. Zajmujemy się skupem nieruchomości zadłużonych, z komornikiem a także obciążeniem hipotecznym. Chętnie odkupimy także mieszkania lub domy z lokatorami, ze służebnością, dożywociem lub mieszkania upuszczone po osobie zmarłej. Każdą transakcje traktujemy indywidualnie i jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

Dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie?

 • Ugruntowana pozycja na rynku. Jesteśmy na rynku nieruchomości od kilku lat i znamy go bardzo dobrze. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie, wahania cen oraz rosnące trendy aby zaoferować naszym klientom najkorzystniejszą współpracę.
 • Legalna firma oferująca kompleksowe wsparcie. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w sprzedaży aby móc sprzedać nieruchomość z zyskiem! Zapewnimy kompleksowe wsparcie już od etapu wyceny aż po podpisanie aktu notarialnego. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania.
 • Wyjątkowo szybka transakcja. Stawiamy na szybki i rzeczowy kontakt z klientem. Odpowiadamy na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji meilowo, telefonicznie oraz osobiście.
 • Umowa bez haczyków. Niezbędne formalności ograniczyliśmy do minimum aby proces sprzedaży był znacznie przyspieszony. Dzięki temu gotówkę przelewamy lub wypłacamy jeszcze tego samego dnia co podpisanie aktu notarialnego.

Jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości?

Często przychodzą do nas klienci indywidualni bez żadnego doświadczenia w sprzedaży. Przedstawiamy wówczas całą procedurę – krok po kroku od wyceny, która jest u nas bezpłatna, następnie przez listę potrzebnych dokumentów oraz do podpisania aktu notarialnego. Większość klientów jest pozytywnie zaskoczona wyjątkową prostotą i szybkością transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować najszybszą obsługę klienta podczas sprzedaży nieruchomości. Najczęściej skupowaną nieruchomością są mieszkania w nienagannym stanie technicznym, wymagającym jedynie odmalowania, odświeżenia, które następnie są gotowe do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button