Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Bielanach?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Bielany

Skup mieszkań Warszawa Bielany

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Bielany

Jesteśmy legalną firmą oferująca skup nieruchomości w Warszawie na Bielanach. Nasze wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych klientów i tysiące sprawnie przeprowadzonych transakcji zapewniają nam miejsce w absolutnej czołówce firm oferujących skup nieruchomości w Polsce. Zajmujemy się nie tylko skupem mieszkań gotowych do zamieszkania ale przede wszystkim mieszkań z tzw. trudną sytuacją. Możemy do nich zaliczyć nieruchomości zadłużone, z obciążeniami hipotecznymi, niejednokrotnie z komornikiem. Skupujemy także mieszkania zajęte przez lokatorów a także nieruchomości po pożarze lub zalane.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

 • Stawiamy na dobro klienta. Od zawsze skupiamy się na zapewnieniu pełnej satysfakcji naszym klientom. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym kroku podczas sprzedaży nieruchomości: oferujemy bezpłatną wycenę, przedstawiamy listę dokumentów potrzebnych do podpisania aktu notarialnego oraz gwarantujemy szybką wypłatę gotówki lub przelew na konto klienta. Umowa sprzedaży jest napisana prostym, zrozumiałym dla każdego klienta językiem. Nie zawiera ona żadnych haczyków, stawiamy na pełne zaufanie wobec klientów.
 • Najatrakcyjniejsza oferta sprzedaży nieruchomości. Oprócz wzorowej obsługi klienta, zapewniamy najlepszą ofertę cenową na rynku nieruchomości. Doskonale znamy rynek nieruchomości i ceny mieszkań, domów. Na bieżąco obserwujemy wahania cen aby móc zaoferować naszym klientom najlepszą cenę rynkową. Współpracując z nami masz pewność, że swoją nieruchomość sprzedaż z dużym zyskiem!
 • Legalna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy na rynku nieruchomości od wielu lat i nie ma on przed nami żadnych tajemnic. Od początku jesteśmy firmą legalną, przestrzegającą wszystkich obowiązujących zapisów prawnych. Posiadamy także swoje biuro w stolicy Polski – Warszawie, do którego serdecznie zapraszamy.

Pamiętaj! Nasza oferta jest kompleksowa – z nami sprzedaż nieruchomość legalnie, szybko i w atrakcyjnej cenie.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button