Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Ochocie?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Ochota

Skup mieszkań Warszawa Ochota

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Ochota

Jako legalnie działająca firma skupujemy nieruchomości na Warszawskiej Ochocie już od kilku lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu najkorzystniejsze warunki współpracy: przejrzysta, napisana jasnym językiem umowa, wzorowa obsługa klienta i co najważniejsze – najlepsze ceny na rynku nieruchomości. Skupimy każdy, nawet najtrudniejszy rodzaj nieruchomości. Nieruchomości z lokatorami, zadłużone, ze służebnością, z komornikiem a nawet po pożarze – skupujemy i płacimy gotówką. Jeśli posiadają Państwo mieszkanie, które jest trudne w sprzedaży – zapraszamy do kontaktu z naszem działem obsługi klienta. Nasi doświadczeni pracownicy są do dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania w sposób zrozumiały dla klienta.

W czym pomagamy?

 • w komplementowaniu dokumentów potrzebnych do sfinalizowania transakcji,
 • w umowach notarialnych,
 • zapewniamy wsparcie prawne,
 • odpowiadamy na pytania w sposób zrozumiały dla klienta.
Rynek nieruchomości znamy doskonale. W ciągu kilku lat udało nam się skupić kilkaset nieruchomości w Warszawie i całej Polsce. Jako legalna firma z ugruntowaną pozycją doskonale znamy potrzeby klientów oraz obowiązujące prawo nieruchomości. Stale walczymy o to aby nasi klieni mieli najlepszą ofertę cenową na rynku. WAŻNE! Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości.

Dlaczego warto nam zaufać i jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości?

Po skontaktowaniu się z nami nasz pracownik dokonuje bezpłatnej wyceny Państwa nieruchomości. Gdy cena skupu będzie uzgodniona a decyzja pozytywna, pomagamy w skomplementowaniu dokumentów potrzebnych do podpisana umowy z notariuszem. W przypadku problemów z umową notarialną – również służymy pomocą. Całość odbywa się szybko i sprawnie aby klient mógł dostać gotówkę za sprzedaną nieruchomość tak szybko jak to możliwe.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button