Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Pradze Północ?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Praga Północ

Skup mieszkań Warszawa Praga Północ

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Praga Północ

Profesjonalna firma oferująca legalny skup nieruchomości w Warszawie – Praga Północ. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zaowocowało ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości. Nasi klienci, głównie z polecenia, cenią nasz wysoki profesjonalizm oraz wzorowe podejście do klienta: jasne warunki, sprawna realizacja i szybka wypłata gotówki. Oferujemy nie tylko skup mieszkań gotowych do natychmiastowego zamieszkania przez lokatorów ale także zajmujemy się skupem nieruchomości z trudną sytuacją prawną – zadłużonymi, z komornikiem, zadłużeniem w spółdzielniach, po pożarze, do generalnego remontu. Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości: w tym domy i mieszkania. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta dlatego zawsze oferujemy jasne warunki współpracy i szybką wypłatę gotówki. Klient może liczyć na nasze rzetelne wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.

Dlaczego właśnie my?

 • Najlepsze podejście do klienta na rynku. Nasze podejście do klienta jest niezmienne od samego początku. Dobro i satysfakcję klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Oferujemy wsparcie klienta od samego początku – bezpłatnej wyceny nieruchomości aż po bezpieczną i szybką wypłatę gotówki.
 • Doświadczenie na rynku nieruchomości. Ogromne doświadczenie, znajomość prawa nieruchomości, umów oraz potrzeb klienta gwarantuje, że do każdego skupu podchodzimy profesjonalnie, rzeczowo i kompleksowo.
 • Przejrzysta umowa. Nasi klienci darzą nas dużym zaufaniem ponieważ nasze umowy są przejrzyste, napisane prostym i zrozumiałym językiem. Każda umowa jest szczegółowo omawiana z klientem przed jej podpisaniem. To gwarantuje poczucie bezpieczeństwa u naszych klientów.
 • Zawsze bezpłatna wycena. Wycena każdego typu nieruchomości jest w naszej firmie bezpłatna. Sprzedający nie ponosi żadnych opłat związanych z wyceną.
Rynek nieruchomości znamy doskonale. W ciągu kilku lat udało nam się skupić kilkaset nieruchomości w Warszawie i całej Polsce. Jako legalna firma z ugruntowaną pozycją doskonale znamy potrzeby klientów oraz obowiązujące prawo nieruchomości. Stale walczymy o to aby nasi klienci mieli najlepszą ofertę cenową na rynku.

Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości.

Posiadasz trudne w sprzedaży mieszkanie lub zadłużoną nieruchomość? Zgłoś się do naszego działu obsługi klienta – zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie i zaoferujemy najlepsze ceny na rynku nieruchomości.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button