Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Pradze Południe?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Praga Południe

Skup mieszkań Warszawa Praga Południe

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Praga Południe

Jesteśmy chętnie polecaną, legalną firmą skupującą nieruchomości w Warszawie – Praga Południe. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu transakcje przebiegają wyjątkowo szybko i sprawnie. Naszym priorytetem jest aby klient za sprzedaną nieruchomość otrzymał gotówkę jak najszybciej. Nasza profesjonalna firma zajmuje się skupem nieruchomości z problemami: nieruchomości zadłużone, mieszkania i domy z komornikiem, nieruchomości bez księgi wieczystej, po pożarze, zalaniu, z lokatorami a także po osobach zmarłych. Doskonała znajomość prawa nieruchomości, tego rynku oraz potrzeb klientów zapewnia nam czołową pozycję w rankingu firm zajmujących się skupem nieruchomości.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

 • Legalnie działająca firma. Jesteśmy legalną firmą, a nasze biura można znaleźć w Warszawie.
 • Klient na pierwszym miejscu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnących potrzeb klientów na rynku nieruchomości. Poprzez stały rozwój, doświadczenie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi klienta: odpowiadamy na trudne pytania telefonicznie, meilowo a także na spotkaniach osobistych. Nasze umowy są zgodne z obowiązującym prawem i nie posiadają żadnych haczyków. Satysfakcja klienta – u nas zawsze na pierwszym miejscu.
 • Szybka wypłata gotówki. Chcemy aby nasz klient gotówkę otrzymał jak najszybciej dlatego wszystkie formalności skracamy do minimum.
 • Kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Wspieramy klienta w każdej sytuacji: pomagamy w komplementowaniu dokumentów, zapewniamy wsparcie prawne oraz pomagamy w umowie z notariuszem.
Rynek nieruchomości znamy doskonale. W ciągu kilku lat udało nam się skupić kilkaset nieruchomości w Warszawie i całej Polsce. Jako legalna firma z ugruntowaną pozycją doskonale znamy potrzeby klientów oraz obowiązujące prawo nieruchomości. Stale walczymy o to aby nasi klienci mieli najlepszą ofertę cenową na rynku.

Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości.

Jeśli posiadają Państwo nieruchomość na sprzedaż w innym mieście – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Zapewniamy sprawną realizację i szybką wypłatę gotówki.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button