Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Radości?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Radość

Skup mieszkań Warszawa Radość

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Radość

Oferujemy skup nieruchomości Warszawa – Radość z gwarancją szybkiej wypłaty gotówki. Jako legalnie działająca firma mamy swoje biura w Warszawie. Świadczymy najwyższy poziom obsługi klienta. Większość naszych klientów jest z polecenia co potwierdza nasze wyjątkowe podejście, znajomość potrzeb oraz rynku nieruchomości. Zajmujemy się skupem nieruchomości gotowych do zamieszkania ale także nieruchomości obciążonych kredytem, z komornikiem, zadłużonych, z lokatorami, ze służebnością lub dożywociem. Skupujemy nieruchomości także z wyjątkowo trudną sytuacją prawną a nawet po pożarze. Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości, mogą Państwo liczyć na najwyższy standard obsługi klienta.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę skupu nieruchomości w Warszawie – Radość?

 • Kompleksowe obsługa klienta. Najwyższy standard obsługi klienta, na który składa się: bezpośredni, przyjazny kontakt z klientem, przejrzysta umowa sprzedaży/skupu nieruchomości bez haczyków, najatrakcyjniejsza oferta cenowa na rynku, a także wsparcie prawne, pomoc w komplementowaniu dokumentów, pomoc w umowie notarialnej oraz bezpieczna i błyskawiczna wypłata gotówki.
 • Bezpłatna wycena nieruchomości. Nie pobieramy żadnych opłat związanych z wyceną nieruchomości. Wszystkie koszty z wyceną bierzemy na siebie.
 • Najlepsza oferta cenowa na rynku. Stale walczymy o to aby nasza oferta na skup nieruchomości była dla naszych klientów najatrakcyjniejsza. Formalności skracamy do minimum dzięki temu oferujemy także najszybszą realizację i bezpieczną wypłatę gotówki za nieruchomość.

Jakie skupujemy nieruchomości?

Najczęściej skupowaną przez nas nieruchomością jest mieszkanie, które gotowe jest do ponownej odsprzedaży i zamieszkania. Najczęściej są to mieszkania już wyremontowane lub wymagające jedynie odświeżenia – pomalowania. Nie stanowi dla nas problemu skup nieruchomości z problemami prawnymi, nieruchomości zadłużonych, z komornikiem, a także z lokatorami, ze służebnością oraz dożywociem.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button