Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Targówku?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Targówek

Skup mieszkań Warszawa Targówek

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Targówek

Jesteśmy profesjonalną, działająca od kilku lat firmą zajmująca się skupem nieruchomości. Nasza ugruntowana pozycja pozwala nam zaoferować najkorzystniejsze warunki na rynku z jednoczesnym zapewnieniem o najwyższej jakości obsługi klienta. Jesteśmy zainteresowani kupnem każdego rodzaju nieruchomości, w tym z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniami, komornikiem, obciążeniami hipotecznymi. Zajmujemy się także skupem nieruchomości z lokatorami, ze służebnością a także dożywociem. Niejednokrotnie kupowaliśmy mieszkania do generalnego remontu lub nawet po pożarze, wymagające zgód na użytkowanie lub zamieszkanie.

Dlaczego nasza oferta skupu nieruchomości jest najkorzystniejsza?

Nasza firma od lat wspiera klientów w obrocie nieruchomościami. Posiadamy gruntowną, praktyczną wiedzę na temat skupu nieruchomości, znamy wszystkie zapisy prawne oraz treści umów notarialnych. Formalności ograniczamy do minimum dlatego możemy zaoferować najlepsze ceny dla naszych klientów. Nasze umowy są przejrzyście napisane, językiem zrozumiałym dla każdego klienta. Dodatkowo, każdą umowę omawiamy osobiście z klientem. Umowa o skup nieruchomości jest bez żadnych haczyków, nie zawiera także żadnych niedozwolonych klauzul. Oferujemy bezpłatną wycenę każdej nieruchomości. Jako nasz klient nie ponosisz żadnych opłat związanych z wyceną. Nasza wycena jest błyskawiczna – w przeważającej ilości przypadków – dostarczamy ją po maksymalnie dwóch rozmowach z klientem. Cała procedura sprzedaży jest ułatwiona, a formalności ograniczone do minimum. Od bezpłatnej wyceny, przez ustalenie ceny skupu nieruchomości, aż po podpisanie aktu notarialnego i ekspresową wypłatę gotówki – nasi specjaliści służą Państwu pomocą.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button