Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Ursusie?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Ursus

Skup mieszkań Warszawa Ursus

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Ursus

Oferujemy skup nieruchomości w Warszawie – na Ursynowie. Nasza firma skupia się na skupie mieszkań, domów i innych nieruchomości w każdej formie. Skupujemy nawet najtrudniejsze przypadki, np. mieszkania spalone, po pożarze, zadłużone, z komornikiem, z obciążeniem hipotecznym a także z lokatorami, po osobach zmarłych, ze służebnością, z dożywociem. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie oferując kompleksowe wsparcie i najlepszą na rynku ofertę kupna nieruchomości. Działamy wyjątkowo szybko. Nasza bezpłatna wycena gotowa jest po maksymalnie dwóch – trzech rozmowach z klientem. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem – telefoniczny, e-mailowy oraz osobisty. Dokonujemy także szybkiej wypłaty gotówki.

Jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości i w czym pomagamy klientom?

Naszą procedurę ograniczyliśmy do minimum formalności. Klientowi natomiast zapewniamy kompleksowe wsparcie – od bezpłatnej i szybkiej wyceny aż po pomoc w komplementowaniu dokumentów potrzebnych do podpisania aktu notarialnego. Po podpisaniu aktu – szybko przelewamy lub wypłacamy gotówkę i przekazujemy ją klientowi. Legalnie działająca firma z kilkuletnim stażem. Jesteśmy od zawsze legalnie działającą firmą, stawiającą na bezpośredni kontakt z klientem, oferującą jasne i czytelne warunki współpracy a nasza umowa nie posiada żadnych haczyków i niedozwolonych klauzul. Dzięki zaufaniu naszych klientów z powodzeniem budujemy pozycję lidera na rynku skupu nieruchomości. Bezpłatna wycena nieruchomości. Od zawsze oferujemy bezpłatną wycenę nieruchomości i nie pobieramy za nią żadnych opłat. Oznacza to, że wszystkie koszty związane z wycenę bierzemy na siebie a samą wycenę dostarczamy Ci jeszcze tego samego dnia.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button