Skup nieruchomości Warszawa – Ursus

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa – Ursus

Oferujemy skup nieruchomości w Warszawie – na Ursynowie. Nasza firma skupia się na skupie mieszkań, domów i innych nieruchomości w każdej formie. Skupujemy nawet najtrudniejsze przypadki, np. mieszkania spalone, po pożarze, zadłużone, z komornikiem, z obciążeniem hipotecznym a także z lokatorami, po osobach zmarłych, ze służebnością, z dożywociem. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie oferując kompleksowe wsparcie i najlepszą na rynku ofertę kupna nieruchomości.

Działamy wyjątkowo szybko. Nasza bezpłatna wycena gotowa jest po maksymalnie dwóch – trzech rozmowach z klientem. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem – telefoniczny, e-mailowy oraz osobisty. Dokonujemy także szybkiej wypłaty gotówki.

 

Oferujemy skup nieruchomości we wszystkich dzielnicach Warszawy:


Jakie mieszkania skupujemy w Warszawie na Ursynowie?

Najczęściej sprzedawanymi nieruchomościami są mieszkania w dobrym stanie technicznym, nie wymagające żadnego lub znikomego wkładu, nadające się do natychmiastowego zamieszkania. Posiadamy doświadczenie w skupie nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną, często są to mieszkania zadłużone lub z kredytami hipotecznymi, niejednokrotnie z komornikiem. Na rynku dostępne są także mieszkania z lokatorami, ze służebnością lub po osobach zmarłych, które są wyjątkowo ciężkie w sprzedaży – takie mieszkania również skupujemy i oferujemy atrakcyjne warunki naszym klientom.

 

Jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości i w czym pomagamy klientom?

Naszą procedurę ograniczyliśmy do minimum formalności. Klientowi natomiast zapewniamy kompleksowe wsparcie – od bezpłatnej i szybkiej wyceny aż po pomoc w komplementowaniu dokumentów potrzebnych do podpisania aktu notarialnego. Po podpisaniu aktu – szybko przelewamy lub wypłacamy gotówkę i przekazujemy ją klientowi.

Legalnie działająca firma z kilkuletnim stażem.
Jesteśmy od zawsze legalnie działającą firmą, stawiającą na bezpośredni kontakt z klientem, oferującą jasne i czytelne warunki współpracy a nasza umowa nie posiada żadnych haczyków i niedozwolonych klauzul. Dzięki zaufaniu naszych klientów z powodzeniem budujemy pozycję lidera na rynku skupu nieruchomości.

Bezpłatna wycena nieruchomości.
Od zawsze oferujemy bezpłatną wycenę nieruchomości i nie pobieramy za nią żadnych opłat. Oznacza to, że wszystkie koszty związane z wycenę bierzemy na siebie a samą wycenę dostarczamy Ci jeszcze tego samego dnia.

Stronę wyszukiwano po słowach:

  • Skup nieruchomości Warszawa – Ursus
  • Skup nieruchomości z trudną sytuacją Warszawa – Ursus
  • Skup nieruchomości ze służebnościami Warszawa – Ursus
  • Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa – Ursus
  • Skup nieruchomości z zadłużeniem Warszawa – Ursus
  • Skup nieruchomości z lokatorami Warszawa – Ursus
  • skup nieruchomości z komornikiem Warszawa – Ursus
  • skup udziałów w nieruchomościach Warszawa – Ursus

 

Ocena usługi

Kliknij i oceń
[Łącznie: 0 Średnia: 0]
Call Now Button