Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Wawrze?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Wawer

Skup mieszkań Warszawa Wawer

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Wawer

Jesteśmy jedną z najdłużej legalnie działających na rynku firm oferujących skup nieruchomości. Dzięki perfekcyjnej znajomości rynku nieruchomości oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy kupna mieszkań, domów i innych nieruchomości. Jako profesjonalna firma oferujemy skup mieszkań z uregulowanym i nieuregulowanym stanem prawnym, a także z lokatorami, ze służebnością lub dożywociem. Kupujemy także mieszkania zadłużone i z komornikiem. Posiadamy także doświadczenie w obrocie nieruchomściami w wyjątkowo trudnej sytuacji – po pożarze lub zalaniu, które nadają się jedynie do generalnego remontu.

Uwaga! Nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości. Wszystkie koszty związane z wyceną ponosi nasza firma.

 • Zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości? Oferujemy wyjątkowo sprawną i szybką transakcję. Nasza wycena nieruchomości gotowa jest nawet tego samego dnia. Nasz profesjonalny i szybki kontakt ze sprzedającym ułatwia i przyspiesza całą procedurę kupna nieruchomości. Wypłata gotówki możliwa jest w tym samym dniu co podpisanie aktu notarialnego.
 • Szukasz legalnej firmy, oferującej umowę bez haczyków? Nasza firma od lat oferuje jasne, przejrzyste warunki umowy – bez żadnych haczyków i klauzul niedozwolonych. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie setek klientów i przeprowadziliśmy tysiące transakcji kupna mieszkań, domów i innego rodzaju nieruchomości.
 • Nie masz doświadczenia w sprzedaży nieruchomości i szukasz wsparcia? Rynek nieruchomości jest bardzo konkurencyjny dlatego oferujemy Państwu najwyższy poziom obsługi klienta. Dbamy o każdy szczegół – bezpłątną wycenę, pomagamy w kompletowaniu dokumentów, a także służymy wsparciem prawnym i możemy być obecni przy podpisywaniu aktu notarialnego.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button