Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy w Warszawie na Żoliborzu?

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Warszawa Żoliborz

Skup mieszkań Warszawa Żoliborz

Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa Żoliborz

Oferujemy legalny skup nieruchomości w Warszawie na Żoliborzu. Posiadamy najlepszą ofertę cenową na rynku nieruchomości i zapewniamy kompleksowe wsparcie klienta na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w skupie nieruchomości z zawiłą sytuacją prawną, z zadłużeniami, z hipoteką a nawet komornikiem.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę skupu nieruchomości?

 • Priorytetem jest klient. Ta idea jest z nami od początku powstania firmy. Dzięki ciągłemu dążeniu do zapewnienia satysfakcji możemy z dumą powiedzieć, że spora część naszych klientów pochodzi z polecenia.
 • Przejrzysta umowa. Każda nasza umowa napisana jest zrozumiałym dla klienta językiem. W przypadku trudności ze zrozumieniem – tłumaczymy każdy punkt bez żargonu prawniczego.
 • Wyjątkowo szybka gotówka. Jeśli uda nam się szybko podpisać akt notarialny to pieniądze przekażemy Ci jeszcze tego samego dnia.
 • Kompleksowe wsparcie klienta. Nasi klienci mogą liczyć na nasze nieustanne wsparcie. Zapewniamy bezpłatną wycenę, pomoc w kompletowaniu dokumentów oraz asystujemy przy podpisaniu aktu notarialnego. Jesteśmy dostępni podczas każdego etapu, gdyż zależy nam na sprawnym skupie nieruchomości.

Skup mieszkań z dożywociem

Doskonale wiemy jak trudno sprzedać mieszkanie z lokatorami lub ze służebnością albo dożywociem. Jako profesjonalna firma zajmujemy się skupem także takich, trudnych do sprzedaży, mieszkań. Posiadamy rozległą wiedzę na temat rynku nieruchomości. Zawarliśmy setki udanych transakcji a nasza firma darzona jest dużym zaufaniem przez klientów za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Naszą ofertę skupu nieruchomości oferujemy zarówno osobom prywatnym jak i biznesowym, a każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button