Skup nieruchomości Wrocław

Skup mieszkań Wrocław

Nasza firma powstała z myślą o osobach, które chcą uzyskać szybką gotówkę, a przy tym skorzystać z profesjonalnej usługi, czyli: skup nieruchomości we Wrocławiu. Oferta dotyczy dzielnic znajdujących się w centralnej części miasta, np. Śródmieście, Krzyki, Popowice, Nadodrze, miejsc cieszących się największą popularnością (Gaj, Jagodno, Nowy Dwór), a także obrzeży aglomeracji wrocławskiej.

Pomoc w trudnej sytuacji życiowej

Niemniej popularny jest skup nieruchomości z trudną sytuacją Wrocław, jeżeli posiadasz:

 • mieszkanie nadające się do remontu lub rozbiórki (stan mieszkania nie gra roli wyceni go odpowiedni rzeczoznawca),
 • roszczenia z egzekucji komorniczej (tzw. skup nieruchomości z komornikiem Wrocław),
 • kłopotliwych lokatorów (w ostatnich miesiącach częstym problemem są najmujący nieprzestrzegający warunków umowy, dlatego wprowadziliśmy również usługę: skup nieruchomości z lokatorami Wrocław),
 • ograniczone prawa rzeczowe (skup nieruchomości ze służebnościami Wrocław), dotyczące prawa przejazdu, przechodu lub zaspokojenia potrzeb innych osób.

Przy tym działamy w sposób natychmiastowy, bezpieczny i legalny.

Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław

Gotówka jest przekazywana od razu po podpisaniu umowy. Skup nieruchomości z zadłużeniem Wrocław jest najprostszą i najbardziej pewną opcją uzyskania pieniędzy do ręki. Warto pamiętać, że jeżeli prawo własności należy do kilku osób, właściwy będzie skup udziałów w nieruchomościach Wrocław. Nie zastanawiaj się dłużej czy to możliwe, tylko skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Transakcje i umowy dotyczące nieruchomości to nasza specjalność.

Skupujemy nieruchomości z Wrocławia i okolic

Poczytaj opinie o naszym skupie nieruchomości we Wrocławiu

Robert, Wrocław - Stabłowice

Bezpieczeństwo transakcji – legalne umowy, które są na bieżąco weryfikowane przez prawników. Nie znajdziecie tam niejasnych zapisów lub tzw. 'drobnego druczku’. Nie stosują także żadnych żargonów prawnych. Jak Skup nieruchomości to tylko z nimi. Sprawdzeni, legalni, uprzejmi. Polecam!

Mariola, Wrocław Centrum

Porady prawne, na które mogłam polegać! Dziękuję serdecznie Waszemu prawnikowi za ogromną pomoc przy każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Cierpliwość i rzetelność. Do tego miła obsługa – bardzo polecam.

Adrian, Wrocław - centrum

„Rzetelna, godna polecenia firma” – tak mi przedstawiła tę firmę koleżanka, która szybko sprzedała mieszkanie. I rzeczywiście! Mogę potwierdzić jej słowa. Wyjątkowo szybkie formalności, bezpłatna wycena, wsparcie prawnika i szybka wypłata gotówki. UDANA TRANSAKCJA!

Grzegorz, Wrocław Południe

Wysoka kultura osobista, fachowość. To wyjątkowa firma, która istnieje na naszym rynku nieruchomości już od długiego czasu. Pracowników tej firmy cechuje wysoka kulutra osobista, doświadczenie i niezwykła, wręcz anielska cierpliwość. Cieszę się, że mogliśmy współpracować. Polecam wszystkim!

Michał, Wrocław - Psie Pole

Szybka sprzedaż mieszkania – tylko z Wami! Nie znam firmy, która tak szybko działa jak Wy. Macie wszystko dograne, jesteście w tym specjalistami i to widać. Życzę Wam wielu szybkich transakcji!

Skup nieruchomości – najczęściej zadawane pytania klientów

Czy oferujecie skup nieruchomości tylko we Wrocławiu?
Nie. Naszą ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, w tym osób mieszkających we Wrocławiu (dzielnice Stare Miasto, Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Fabryczna) ale także okolic Oleśnica, Trzebnica, Oława, Brzeg, Środa Śląska, Ząbkowice Śląskie. Chętnie skupujemy także domy ze wsi – np. z Lubnowa lub Ozorowic.
Jakiego rodzaju nieruchomości skupujecie we Wrocławiu?
We Wrocławiu najczęściej skupowanymi nieruchomościami są: mieszkania gotowe do zamieszkania lub wymagające niewielkiego remontu, mieszkania z lokatorem, z komornikiem (zadłużone, z pożyczkami, hipoteką), ze służebnością lub dożywociem, do remontu. Skupujemy także udziały w nieruchomościach
Zależy mi na szybkości. Czy jest możliwy szybki skup nieruchomości?
Jesteśmy najszybsi na rynku. Posiadamy opracowaną specjalną strategię skupu nieruchomości, znajomości, które przyspieszają cały proces a nawet posiadamy wsparcie prawnicze. Wszystko po to by przyspieszyć cały proces skupu nieruchomości i błyskawicznie wypłacić pieniądze klientowi.

Stronę wyszukiwano po słowach:

 • Skup nieruchomości Wrocław
 • Skup nieruchomości z trudną sytuacją Wrocław
 • Skup nieruchomości ze służebnościami Wrocław
 • Skup nieruchomości za gotówkę Wrocław
 • Skup nieruchomości z zadłużeniem Wrocław
 • Skup nieruchomości z lokatorami Wrocław
 • skup nieruchomości z komornikiem Wrocław
 • skup udziałów w nieruchomościach Wrocław
Kliknij i oceń
[Łącznie: 1 Średnia: 5]
Call Now Button