Masz pytania? Zadzwoń +48 500 556 444

Co skupujemy we Wrocławiu

 • Skup Działek
 • Skup lokali użytkowych
 • Skup nieruchomości trudnych
 • Skup udziałów w nieruchomościach
 • Skup nieruchomości
 • Uncategorized

Dlaczego my?

Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Skupujemy mieszkania, domy, lokale za gotówkę. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pozwalające na szybki skup mieszkań o każdym statusie prawnym z całej Polski. Zapewniamy maksymalne uproszczenie procedur skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie, dzięki temu gwarantujemy błyskawiczną wypłatę gotówki. Jeśli masz pytania związane ze sprzedażą mieszkania w każdym stanie, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści w przystępny ale wyczerpujący sposób udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. To Klient stanowi meritum każdego prowadzonego przez nas procesu sprzedaży nieruchomości.
 • Doświadczenie

  Wieloletnie, bogate doświadczenie poparte 15 letnią obecnością na rynku oraz setkami zrealizowanych transakcji.

 • Zaufanie

  Zaufanie, które zbudowaliśmy przez lata działalności jest jedną z naszych największych przewag konkurencyjnych na rynku.

 • Wsparcie

  Zapewniamy merytoryczne oraz prawne wsparcie naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

 • Bezpieczeństwo

  Realizacja przelewu wykonana u notariusza po akcie notarialnym. Klient wychodzi od notariusza ze środkami na rachunku bankowym.

Skup mieszkań Wrocław

Eksperci na rynku nieruchomości

Napisz do nas

 

Skup nieruchomości Wrocław

Skup mieszkań Wrocław

Nasza firma powstała z myślą o osobach, które chcą uzyskać szybką gotówkę, a przy tym skorzystać z profesjonalnej usługi, czyli: skup nieruchomości we Wrocławiu. Oferta dotyczy dzielnic znajdujących się w centralnej części miasta, np. Śródmieście, Krzyki, Popowice, Nadodrze, miejsc cieszących się największą popularnością (Gaj, Jagodno, Nowy Dwór), a także obrzeży aglomeracji wrocławskiej.

Pomoc w trudnej sytuacji życiowej

Niemniej popularny jest skup nieruchomości z trudną sytuacją Wrocław, jeżeli posiadasz:
 • Mieszkanie nadające się do remontu lub rozbiórki (stan mieszkania nie gra roli wyceni go odpowiedni rzeczoznawca).
 • Roszczenia z egzekucji komorniczej (tzw. skup nieruchomości z komornikiem Wrocław).
 • Ograniczone prawa rzeczowe (skup nieruchomości ze służebnościami Wrocław), dotyczące prawa przejazdu, przechodu lub zaspokojenia potrzeb innych osób.
Przy tym działamy w sposób natychmiastowy, bezpieczny i legalny.

Pomoc w trudnej sytuacji życiowej

Gotówka jest przekazywana od razu po podpisaniu umowy. Skup nieruchomości z zadłużeniem Wrocław jest najprostszą i najbardziej pewną opcją uzyskania pieniędzy do ręki. Warto pamiętać, że jeżeli prawo własności należy do kilku osób, właściwy będzie skup udziałów w nieruchomościach Wrocław. Nie zastanawiaj się dłużej czy to możliwe, tylko skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Transakcje i umowy dotyczące nieruchomości to nasza specjalność.

Skupujemy nieruchomości z Wrocławia i okolic

Poczytaj opinie o naszym skupie nieruchomości we Wrocławiu

Bezpieczeństwo transakcji – legalne umowy, które są na bieżąco weryfikowane przez prawników. Nie znajdziecie tam niejasnych zapisów lub tzw. 'drobnego druczku’. Nie stosują także żadnych żargonów prawnych. Jak Skup nieruchomości to tylko z nimi. Sprawdzeni, legalni, uprzejmi. Polecam!

Łukasz, Wrocław Południe
Szybka sprzedaż mieszkania – tylko z Wami! Nie znam firmy, która tak szybko działa jak Wy. Macie wszystko dograne, jesteście w tym specjalistami i to widać. Życzę Wam wielu szybkich transakcji!

Michał, Wrocław - Psie Pole
„Rzetelna, godna polecenia firma” – tak mi przedstawiła tę firmę koleżanka, która szybko sprzedała mieszkanie. I rzeczywiście! Mogę potwierdzić jej słowa. Wyjątkowo szybkie formalności, bezpłatna wycena, wsparcie prawnika i szybka wypłata gotówki. UDANA TRANSAKCJA!

Adrian, Wrocław - centrum
Porady prawne, na które mogłam polegać! Dziękuję serdecznie Waszemu prawnikowi za ogromną pomoc przy każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Cierpliwość i rzetelność. Do tego miła obsługa – bardzo polecam.

Mariola, Wrocław Centrum
Wysoka kultura osobista, fachowość. To wyjątkowa firma, która istnieje na naszym rynku nieruchomości już od długiego czasu. Pracowników tej firmy cechuje wysoka kultra osobista, doświadczenie i niezwykła, wręcz anielska cierpliwość. Cieszę się, że mogliśmy współpracować. Polecam wszystkim!

Grzegorz, Wrocław Południe

Skup nieruchomości – najczęściej zadawane pytania klientów

 • Czy oferujecie skup nieruchomości tylko we Wrocławiu?

 • Jakiego rodzaju nieruchomości skupujecie we Wrocławiu?

 • Zależy mi na szybkości. Czy jest możliwy szybki skup nieruchomości?

Darmowa  Wycena

Opisz swoja nieruchomość


  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymania oferty.

  Call Now Button